פתרונות VoIP           voip

VOIP ‏ (Voice over Internet Protocol) היא טכנולוגיה להעברת אותות קול על גבי רשתות IP.

הטכנולוגיה משמשת בסיס למגוון יישומים פופולאריים. היתרון המרכזי של יישומי ה- VOIP הוא צמצום ניכר בעלויות התפעול והניידות. יישומי ה-VOIP מעניקים לארגונים יכולת תקשורת משופרת בין העובדים, כמו גם שדרוג ברמת השירות הניתן ללקוחות. “סינרגיה” מובילה בתחום פתרונות התקשורת בסביבת קוד פתוח LINUX ו- ASTERISK בישראל. החברה מתמחה במתן בפתרונות טלפוניה, מרכזיות IP הקלטת שיחות, IVR, ופתרונות ייחודיים ללקוחות עסקיים.

סינרגיה” מספקת לא רק טלפוניה אלא פתרון המשתלב בין חלופות תקשורת השונות כדי להפוך את סביבת העבודה העסקית ליצרנית ויעילה יותר.

אנו מסוגלים להקים סביבה יעילה עם תוספות ותכונות רבות המאפשרות לשלב ולקדם את העסק במקביל להתפתחות הטכנולוגית בעולם ובנוסף את האפשרות לאחידות ולריכוז מספר סניפים שממוקמים באזורים שונים תחת פתרון אחד.

 

שיחות טלפון – SIP Trunk

פרוטוקול SIP – Session Initiation Protocol הינו חיבור חדשני המאפשר להוציא ולקבל שיחות טלפון מכל מקום בעולם, ללא צורך בציר PRI או בקווי טלפון אנלוגיים.

חברת “סינרגיה”  בשיתוף עם ספקי השיחות המובילות בארץ ובעולם מאפשרת כניסה ויציאה של שיחות ללא הגבלה, ללא חיבור פיסי של קווי טלפון על בסיס חיבור אינטרנט.

השירות מוצע ללקוחות עם מרכזיית IP התומכת בטכנולוגיית SIP ומאפשר העברת שיחותVoIP   מקצה לקצה באיכות שמע מעולה. שירות זה חוסך לא רק בעלות ההשקעה החד-פעמית ברכישת ציר PRI או במתאמים, אלא גם בעלות התחזוקה השוטפת, ומאפשר חיבור והטמעה נוחה ומהירה בכל מקום בעולם